Logo
Facebook

SZKOLENIA

ANSUZ
Gabinet logopedyczny
ul. Zacisze 9/2
82-300 Elbląg
tel. 609 401 026

DLA FIRM

Gabinet Logopedyczny ANSUZ prócz zajęć indywidualnych prowadzi warsztaty i kursy szkoleniowe dla grup zawodowych i społecznych.
Oferta szkoleń i warsztatów skierowana jest także do urzędników państwowych, polityków, działaczy społecznych, organizatorów życia publicznego, menadżerów firm.


„Emisja głosu. Praca głosem i oddechem”

Mówić w taki sposób, który nie pozwala oderwać od Ciebie uwagi. Urzekać słowem.
Jestem niemalże pewna, że przynajmniej raz spotkałeś się z hipnotyzującym mówcą. Takim, który mówił w taki sposób, że mógłbyś z zafascynowaniem słuchać go godzinami. Czy zdarzyło Ci się spijać z jego ust każde słowo? Czy słuchanie tak cię wciągnęło, że nic w danym momencie się dla Ciebie nie liczyło? Czy byłeś zdziwiony, że tak szybko minął czas?
Po warsztacie z „Emisji głosu. Warsztat pracy głosem i oddechem” będziesz w stanie przyciągnąć i utrzymać uwagę swoich słuchaczy. Będziesz mógł mówić godzinami a Twoje gardło będzie w doskonałej kondycji. Będziesz potrafił w sytuacjach trudnych, stresujących szybko przywołać stan równowagi i pewności siebie. Będziesz wiedział jak pozbyć się tremy przed wystąpieniem. Będziesz wiedział jak tworzyć swój głos w pewnej, pięknie brzmiącej barwie. Dzięki nowym umiejętnościom w docieraniu przez właściwe zarządzanie swoim głosem do uszu słuchaczy, będziesz osiągał lepsze rezultaty. Wyobraź sobie jakie rodzi to możliwości.
Czy jesteś gotowy?
Zapisz się na warsztat.

„Nie możesz nauczyć człowieka wszystkiego, możesz mu jedynie pomóc znaleźć to w jego wnętrzu”

                                                                                                                                                    Galileusz